کالکشن کروز برند شنل

کالکشن کروز برند شنل

کالکشن کروز برند شنل ، این بار در کنار یک کشتی کروز
 

ریزورت کالکشن یا کروز کالکشن در واقع یک کالکشن بین فصلی هستند. که در دو نوبت در سال توسط برندهای برتر ارائه میشوند. یکی بعد از ارائه کالکشن پاییز/زمستان و قبل از بهار/تابستان که resort collection گفته میشه و یکبار بعد از کالکشن بهار/تابستان و قبل از پاییز/زمستان که prefall collection گفته میشه.

 

 

ریزورت کالکشن هدفش قسمتی از بازارهست که خرید های زمستانه تمام شده و می خواهند ترندهای فصل بعدی رو وارد استایل خودشون کنن و همچنین مسافرت های بین فصلی و تعطیلات سال نو هدف دیگر این کالکشن هستند و چون تعطیلات سال نو به مناطق گرمسیر خیلی طرفدار داره این کالکشن ها حال و هوای تابستانی و گرم دارند.

 

Chanel   Chanel   Chanel   Chanel

برند شنل این بار کالکشن کروز خودش را در کنار یک کشتی کروز با الهام از دریا عرضه کرده است . لباس های ملوانی ، یقه های ملوانی و خطوط موازی سرمه ای رنگ . آستین هایی با الهام از بادبان ها و بسیاری از آیتم های دیگری که با الهام از دریا و کشتی طراحی شده است .

 

Chanel

کارل لگرفید طراح برند شنل می گوید : ” من از بچگی در اتاق زیر شیروانی به بررسی منو کشتی هایی که پدر مادرم قبلا سوار آنها شده بودند می پرداختم . و همیشه به کشتی ها عشق می ورزیدم و در رویاهایم آنها را داشتم . اما کشتی های کروز بزرگ الان را دوست ندارم . می خواستم برای شو یک کشتی کروز واقعی بگیرم اما تا پایان سال ۲۰۱۹ همه ی آنها رزرو شده بودند و مجبور شدم که خودم یک کشتی بسازم .

 

Chanel Chanel   Chanel

اصولا کارل لگرفیلد را کسی به عنوان یک طراح رمانتیک نمی داند اما این مجموعه اخیر او که با الهام از دریا بوده توجه همه را به خود جلب کرده و آنرا یکی از زیباترین مجموعه های وی می دانند . الهام از قایق و کشتی و موجها و ساحل در این مجموعه باعث شده که تفکر همیشگی که طراحی های او ریشه هایی از آلمانی بودن او دارد را کمرنگ تر کند و بسیاری طراحی این مجموعه اخیر او را با حس فرانسوی می دانند .

 

Chanel   Chanel   Chanel   Chanel

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.