چگونه لباس اورسایز بپوشیم ؟

چگونه لباس اورسایز بپوشیم ؟

یکی از ترندهای سال ۲۰۱۸ ، لباس اورسایز ، گشاد و راحت هستند که شاید پوشیدن آنها برای هر کسی از لحاظ راحتی لذت بخش باشد اما ست کردن استایل لباس های اورسایز کار ساده ای نیست. در این مطلب قصد داریم چند نکته برای پوشیدن لباس های اورسایز و گشاد رو بهتون بگیم :

 

۱٫ لایه ای پوشیدن
سعی کنید این لباس ها رو چند لایه بپوشید . به طور مثال زیر یک کت یا پالتو اورسایز یک بلوز ، پیراهن باشید . بهتر است که لایه ها با هم کنتراست رنگی یا سایزی داشته باشند و نکته بعدی در لایه ای پوشیدن تضاد بین اندازه هاست . به طور مثال یک پلیور یا بلوز آستین بلند را با یک شلوارک بپوشید و از این تضاد لذت ببرید .

 

oversize garment

۲٫با پیراهن های ماکسی بلند ، اکسسوری هایی با رنگ متالیک ست کنید و اگر می خواهید که استایل خاص تری داشته باشید و در واقع یک فشن استیتمنت بپوشید ، یک کت بر روی پیراهن خود را فراموش نکنید . کت جین یا پارچه ای یا هر جنسی که با سایر اجزای لباستان همخوانی داشته باشد .

 

oversize garment

۳٫شال ، کیف و کفش هایی که با جزییات تزیین شده اند و دیتیل های خاصی دارند بهترین انتخاب برای لباس های اورسایز و گشاد هستند و استایل شما را به طور خاصی تغییر می دهند و ظرافتی که به واسطه لباس اورسایز گرفته شده را به شما بر میگردانند .

 

oversize garment

۴٫لباس های اورسایز و گشاد ، معمولا ساده و تک رنگ بدون طرح هستند و ممکن است ظاهر شما را خسته کننده و یکنواخت کنند . برای اینکه به آنها تغییری بدهید از روسری و شال هایی با رنگ ها و طرح های مختلف استفاده کنید

 

oversize garment

۵٫ لباس های گشاد معمولا شما را چاق نشان می دهند ، به همین دلیل اگر مایل به پوشیدن این لباس ها هستید از رنگ مشکی استفاده کنید که بهترین انتخاب است و می توانید برای اینکه کسل کننده نباشید از لباس هایی با زمینه مشکی اما طرح دار مثل گل گلی استفاده کنید .
 

oversize garment

 

۶٫پارچه های نرم را انتخاب کنید . پارچه های نرم و لطیف برای لباس های گشاد بهترین انتخاب هستند و راحتی و خنکی را به خصوص برای فصل گرما به همراه دارند. در فصول سرد هم بر روی بدن گشادیشان را بیشتر و بهتر نشان میدهند .

 

oversize garment

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.