چگونه لباسهای راه راه را بپوشیم ؟

چگونه لباسهای راه راه را بپوشیم ؟

یکی از ترندهای امسال لباس های راه راه هستند که طرفداران زیادی هم دارند اما خیلی ها نگران این هستند که طرح راه راه آنها را چاق تر یا لاغرتر از آنچه هستند نشان دهد . ما به شما نکاتی را خواهیم گفت که با اطمینان خاطر این طرح را بپوشید و در تابستان امسال از آن لذت ببرید .

 

نکته اول و بسیار مهم در پوشیدن پارچه های راه راه این است که مدل اندام خود را بشناسید . در مقالات قبلی فرم اندام مختلف را معرفی کردیم و به شما گفتیم چطور لباس هایتان را انتخاب کنید

 

برای افرادی که اندام سیبی شکل دارند بهتر است که به طور کلی از راه راه های عمودی دوری کنند
پارچه های راه راه افقی به خصوص در دامن ها و شلوارها برای افرادی که اندام گلابی شکل دارند بسیار مناسب است .

 

stripes wear

 

کسانی که اندام مستطیلی شکل دارند باید از طرح های راه راه عمودی که با هم تضاد و کنتراست دارند دوری کنند زیرا آنها را بدقواره و بد شکل نشان می دهد .
اگر اندام ساعت شنی دارید ، خبر خوب برای شما این است که شما می توانید انواع پارچه های راه راه را به تن کنید اما راه راه باریک برای شما بهتر است .

 

stripes wear

نکته ی مهم در پوشیدن لباس های راه راه این است که این طرح توجه را به قسمتی از بدن شما که لباس راه راه پوشیده اید جلب می کند و با توجه به این مورد ، از پوشیدن لباس های راه راه عمودی بر روی بزرگترین قسمت بدن خود خودداری کنید زیرا باعث می شود که بزرگتر به نظر بیاید .

 

stripes wear

 

اگر شما اندام سیبی شکل دارید شلوارهایی با راه راه افقی بهترین گزینه برای شماست و اگر اندام گلابی شکل دارید بهتر است که در تاپ و بلوزهای خود طرح راه راه را به کار ببرید . شناخت اندامتون و اینکه چه چیزی دوست دارید مهم ترین نکته برای انتخاب طرح راه راهه . به طور مثال افرادی که پاهای بلندی دارن باید بدونن که راه راه عمودی پاهاشون رو بلند تر نشون می ده و برای افرادی مناسبه که قد کوتاه تری دارند .

 

stripes wear

از رنگ های اصلی و یکپارچه استفاده کنید
روی بلوزها و تاپ های راه راهتون ، کت های تک رنگ یا جلیقه های بلند بپوشید و استایلتون رو بهتر کنید .

 

stripes wear

اگر شک دارید از راه راه مورب استفاده کنید
بهترین راه برای پوشیدن راه راه ، طرح های مورب هستند . آنها شکم شما را تخت تر نشان می دهد و به طور کلی شما را لاغرتر و کشیده تر نشان می دهند و همچنین انحنای بدن شما  بیشتردر این طرح  به چشم می آید .

 

هیچ گاه یک فرم کلی برای لباس های خودتون انتخاب نکنید . هر کسی با توجه به اندام خودش می تواند طرح ها را با هم ترکیب کند . به طور مثال دامن های راسته کوتاه که اصطلاحا به آنها Pencil skirt  می گویند برای افراد لاغر و تخت مناسب هست در صورتی که برای اندام هایی که انحنای زیادی دارند لباس های A  شکل مناسب ترند .

 

اگر برای پوشیدن لباس های راه راه هنوز هم شک دارید یا خجالت می کشید بهتر است دست از راه راه سیاه و سفید بردارید و لباس های راه راهی که ازیک خانواده رنگی انتخاب شده اند را بخرید و از پوشیدن آنها لذت ببرید .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.