نکاتی برای استایل خانم های بالای ۵۰ سال

نکاتی برای استایل خانم های بالای ۵۰ سال

به طور معمول هر شخص با توجه به سنی که دارد علاقه مندی ها و سبک زندگی اش متفاوت است . زمانی که به سن حدود ۵۰ سال می رسیم ، معمولا زندگی در مقطع خوبی قرار دارد و همه چیز برایمان مشخص است و فرم خاص خودش را دارد اما سوال اینه که استایل خانم های بالای ۵۰ سال چگونه باید انتخاب شود ؟

 

 

ممکن است از خودتان بپرسید که آیا ترندها برای استایل خانم های بالای ۵۰ سال مناسب هستند ؟ از چه برندی خرید کنید تا لباس های مناسب شما را بیشتر داشته باشد ؟ در این مقاله برای شما نکاتی را آورده ایم که امیدواریم به شما کمک کند .

 

نکته اول و بسیار مهم استایل و پارچه های مورد استفاده ماست . استایل شما باید کلاسیک باشد و دیگر زمان امتحان کردن برش ها و خطوط ترندی در لباس ها نیست .

لباس هایی که انتخاب می کنید باید به خوبی به تن شما بشینند و اندام شما را با زنانگی و ظرافت خاص خودتان نشان دهند و کاملا اندازه شما باشند و نه خیلی تنگ باشند و نه خیلی گشاد و این بدین معنی است که باید در انتخاب پارچه ی لباس هایتان دقت به خرج دهید .

پارچه هایی که شل نباشند یا خیلی سخت و محکم و البته فاخر بودن پارچه استایل کلاسیک شما را شکیل تر می کند .

 

 

نگران نباشید این به این معنی نیست که شما مجبور هستید که همیشه لباس های مجلسی به تن داشته باشید . همان طور که در ابتدا گفتیم ، برش هایی که به استایل کلاسیک نزدیک باشند برای شما کفایت می کنند و شما می توانید یک پارچه ترندی را در کنار این برش ها استفاده کنید .

به طور مثال در عکس زیر یک کت وینتیج با برش کلاسیک را می بینید که با کیف های دستی که امروزه جزو ترندها هستند ست شده است .

 

50 years old style

 

نکات زیر را همواره به یاد داشته باشید :

* لباسها کاملا اندازه شما باشند
*ترجیحا از لباس های پوشیده تر استفاده کنید
*از لباس های بدن نما دوری کنید مگر اینکه لایه زیری داشته باشند
*از کراپ تاپ ها و لباس های دکلته دوری کنید
*استایل شخصی خودتان را داشته باشید به جای اینکه ترندها را دنبال کنید
*قد بلوزهایتان حداقل تا روی باسن باشد .
*از سایه چشم بژ ، قهوه ای ، طلایی  و مسی به جای آبی و سبز استفاده کنید
*از جواهرات طلایی مات ، نقره ای و الماس در ابعاد کوچک استفاده کنید
*همراه با دامن هایتان از جوراب شلواری استفاده کنید به خصوص اگر پاهایتان فرم خوبی ندارند یا واریس دارند .
*از استفاده از تناژ رنگ های بنفش و شرابی به خصوص در آرایشتان خودداری کنید

به عنوان سخن آخر ، استایل خودتان را داشته باشید و آنچه را که دوست دارید و در آن راحت هستید بپوشید . در این مقاله ما تنها سعی کردیم که نکاتی کلی برای خانم هایی که سرگردان هستند را بنویسیم .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.