گران ترین لباس های تاریخ

گران ترین لباس های تاریخ

با ۱۰ تا از گران ترین لباس های تاریخ آشنا شوید

 

صنعت مد و فشن هر ساله میلیون ها دلار پول را وارد این حوزه می کند . چه از لباس های اوت کوتور و گران قیمت و فاخر چه از لباس های روزمره عادی . در این مقاله شما را با ۱۰ تا از گرانترین لباس های تاریخ آشنا می کنیم:

 

۱۰٫ چارلیز ترون Charliz Therone
لباسی که  او در سال ۲۰۱۳ در مراسم اسکار به تن داشت لباس سفیدی از برند دیور بود که ۱۰۰ هزار دلار قیمت داشت و جواهراتی که استفاده کرده بود از برند هری وینستون Harry Winston  بود که تا ۴ میلیون ارزش ظاهر او را بالا برده بود .

 

 Charlize Theron

۹٫لوپیتا نیانگو Lupita Nyong’o
او در لباسی که از برند کالوین کلین Calvin Klein  به تن داشت ظاهری بسیار جذاب و خیره کننده داشت . در این لباس از ۶۰۰۰ مروارید استفاده شده بود و قیمتش ۱۵۰ هزار دلار بود .

 

Lupita Nyong’o

۸٫کیت بلانشت Kate Blanchet
لباسی که بازیگر فیلم بلو جزمین Blue Jasmine  به تن داشت یکی از زیباترین لباس ها بود که با کریستال های سواروسکی تزیین شده بود و قیمتش ۲۰۰ هزار دلار بود .

 

cate blanchett

۷٫پرنسس دایانا Princess Diana

لباسی که پرنسس دایانا در مراسم رییس جمهور آمریکا Raegan  در سال ۱۹۸۵ به تن داشت ۳۶۲ هزار دلار قیمت داشت . در آن شب پرنسس دایانا با جان تراولتا رقصی به یاد ماندنی داشت و این تصویر در خاطر همگان مانده است .

 

Princess Diana

۶٫امل کلونی Amal Clooney
امل کلونی همسر جرج کلونی بازیگر سرشناسی هالیوود که یک وکیل هم هست ، صاحب دومین لباس عروس گران دنیاست که متعلق به برند اسکار د لا رنتا هست و قیمت آن ۳۸۰ هزار دلار بود .

 

Amal Clooney

۵٫کیت میدلتون Kate Middleton
او رتبه اول در گران قیمت ترین لباس عروس دنیا را دارد که متعلق به برند الکساندر مک کویین است و طراحی آن متعلق به سارا بورتون می باشد . قیمت این لباس ۴۰۰ هزار دلار بود .

 

Kate Middleton

۴٫مری جو کونولی Marry Jo Connolly
او یکی از عکاسان ویژه پادشاه بود که لباسی که به تن داشت در زمان حاضر قیمتی حدود ۵۰۰ هزار دلار خواهد داشت

 

Marry Jo Connolly

۳٫ آدری هپبورن Audrey Hepburn

کمتر کسی هست که لباس مشکی آدری هپبورن مربوط به فیلم صبحانه در تیفانی را ندیده باشد . این لباس در کریستی نیویورک به قیمت ۹۰۰ هزار دلار به فروش رسیده است .

 

Audrey Hepburn

۲٫نیکول کیدمن Nichole Kidman
لباسی که نیکول کیدمن در مراسم اسکار سال ۱۹۹۷ به تن داشت مربوط به برند دیور بود که توسط جان گالیانو طراحی شده بود . این لباس ۲ میلیون دلار می ارزد .

 

Nichole Kidman

۱٫مرلین مانرو Marilyn Monroe
لباس آیکنیک و خاطره انگیز مرلین مانرو که در فیلم هفت سال خارش به تن داشت در یک مزایده در بورلی هیلز به قیمت ۵٫۶ میلیون دلار به فروش رسید و گران ترین قیمت برای یک لباس در تاریخ بود .
 

https://marilynmonroe.com/

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.