موسسه دراپ چه کاری انجام می دهد

دراپ DROP سازمانی علمی – فرهنگی است که سعی می نماید با افزایش سطح دانش فعالان صنعت مد و لباس ، آغازگر ایجاد فرصت های جدید و بکر برای افراد و برندهایی باشد که در این حرفه و صنعت مشغول فعالیت هستند .

تيم حرفه ای و متخصص دراپ متشکل از جوانان خلاق ، اساتید مسلم و مدیران با تجربه این حوزه است که سعی می نماید با بهره گیری از دانش و تجربه در کنار ارتباط گسترده ای که با جامعه مد و لباس ایران دارد ؛ به اهداف ترسیم شده دست یابد :

 

√ ایجاد کسب و کارهای پایدار و سودده و موفق

√ مشارکت مستمر نخبگان ،طراحان و کارآفرینان در فضای کسب و کار

√ کمک به فرآیند برندسازی در مد و پوشاک

√ ارایه خدمات آموزشی با بهترین کیفیت قابل دستیابی و حداقل هزینه ممکن

 

در همین راستا با برگزاری ورکشاپ های آموزشی با موضوعات گوناگون ، ایجاد نمایشگاههای تخصصی در حوزه پوشاک در داخل و خارج از کشور ، برپایی سمینارهای حرفه ای ، تربیت مدرسین مد و دوخت ، ساختن محتوای مناسب و هدفمند ، بازاریابی تخصصی در حوزه های خاص و نهایتا مشاوره مارکتینگ سعی می شود نیاز مخاطبان به بهترین نحو برآورده شود .

دیدگاه کسب درآمد دوطرفه از پروژه های گوناگون آموزشی و مشاوره باعث می شود مشتریان و مخاطبین دراپ هیچگاه دچار ضرر مالی نشده و از این پلتفرم مناسب جهت ساختن برند شخصی خود بهره مند شوند .

 

موسسه دراپ به منظور انتقال دانش و تجربیات آکادمی های معتبر دنیا ، با اخذ نمایندگی از دانشگاه ESMOD دوبی که شعبه قدیمی ترین مدرسه مد جهان است دوره های مشترکی را در ایران و امارات متحده عربی برگزار نموده است .

 

 

تیم دراپ

مهدی یکتا

مهدی یکتا

مدیر اجرایی
مهدی یکتا فارغ التحصیل مهندسی نساجی (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) و مدیریت اجرایی ( سازمان مدیریت صنعتی ) با 16 سال سابقه در صنایع نساجی و پوشاک از 2 سال پیش در زمینه پروژه های آموزش و کسب و کار اینترنتی پوشاک و مد فعالیت می کنم .
نیلوفر دانافر

نیلوفر دانافر

تیم محتوا
لورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشد