نکاتی از یک استایلیست ماهر برای داشتن استایلی بهتر

نکاتی از یک استایلیست ماهر برای داشتن استایلی بهتر

۱) انتخاب یک شلوار مناسب توسط استایلیست ماهر

اگر می خواهید بدون رفتن به اتاق پرو بتوانید شلوار مناسب و اندازه خودتان را پیدا کنید یک روش بسیار مناسب برای شما این است که دور کمر شلوار را به دور گردن خود بپیچید در این صورت اگر اندازه بود برای کمر شما اندازه است .

 

pro stylist

 

 


۲) هر استایل را با ۳ جز کلیدی بهتر کنید

اگر علاقه ای به استفاده از ترندها ندارید اما می خواهید خوش استایل باشید و خوشتیپ به نظر برسید ، ۳ مهره کلیدی را فراموش نکنید . عینک آفتابی با شیشه مشکی ، کفش مناسب مشکی و کیف . این ۳ می تواند استایل شما را به طور کل تغییر دهد . بهتر است که کفش شما به صورتی باشد که با هر استایلی بتوانید آن را بپوشید . کیفتان هم بهتر است چرم باشد تا استایل شما را فاخر تر نشان دهد .

pro stylist

 

 

۳) استفاده از رنگ های روشن

یک استایلیت ماهر اضافه کردن رنگ روشن به استایل را فراموش نمی کند. اگر با پوشیدن لباس های رنگی مشکل دارید ، در اکسسوری ها و لوازم آرایشتان آن را استفاده کنید . یک دستبند رنگی یا یک گوشواره رنگی به طور کل ظاهر شما را تغییر می دهد .

 

 


۴٫استفاده از اکسسوری مناسب

برای فصل زمستان و پاییز استفاده از اکسسوری های بزرگ ، رنگی و در چشم مناسب تر است . و در فصل بهار و تابستان نیز از گردنبندها و دستبندهای ظریف تر و کوچک تر استفاده کنید . استفاده از اکسسوری ها را جدی بگیرید . آنها نقش زیادی در تغییر دادن استایل شما دارند . شما می توانید به یک تی شرت و شلوار جین ساده اما استفاده از اکسسوری های مناسب یک استایل بسیار مناسب و متفاوت داشته باشید .

 

pro stylist

 

 


۵) کفش های مناسب داشته باشید

بهتر است به جز کفش هایی که بتوانید همه جا بپوشید یک جفت کفش های پاشنه دار هم داشته باشید که علاوه بر راحتی استایل شما را زیباتر زنانه تر و جذاب تر کند . داشتن کفش های مختلف برای استایل های مختلف خیلی به شما کمک می کند تا خوشتیپ تر به نظر برسید .

 

pro stylist

 

 


۶) کیف

یک نکته ظریف برای تغییر شکل کیف هایتان این است که از آنها روسری آویزان کنید . روسری را به دسته های کیف گره بزنید و تغییر را مشاهده کنید . با استفاده از روسری های ساتن در رنگ ها و طرح های مختلف هر بار یک کیف با ظاهری جدید و شیک خواهید داشت .

 

pro stylist  pro stylist

 

 


۷) ترکیب کردن طرح ها

اگر از بابت استفاده از طرح ها و نقش ها در استایل خودتان نگران هستید قانون حداثر ۲ را به کار ببرید . در صورتی که شما یک استایلیست حرفه ای نیستید یا نمیخواهید خیلی در چشم باشید بهتر است که بیش از دو طرح متفاوت را در استایلتان استفاده نکنید . به طور مثال  راه راه با طرح گل گلی .

pro stylist

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.