دوره حرفه ای لباس عروس ایما

دوره حرفه ای لباس عروس ایما

اولین دوره حرفه ای دوخت لباس عروس در آکادمی مد استانبول

 

اولین دوره دوخت لباس عروس برای مدرسین آموزشگاهها و متخصصین این حرفه از تاریخ ۲۲ آبان به مدت ۴ روز در آکادمی مد استانبول برگزار شد .

شرکت کنندگان با این آموزش، در زمینه تکنیک های کاربردی دوخت لباس عروس، درآوردن الگوی اصلی لباس عروس، دوخت با پرو، تکنیک های تزئین، مدلسازی روی مانکن و تکنیک های دراپه سازی آموزش دیدند.

♦️ محتوای آموزش:

?دوختهای تکنیکی کاربردی در لباس عروس
?آماده سازی الگو با تکنیک دراپه سازی
?پیاده سازی لباس عروس برروی مانکن در سایز واقعی
?دوخت ژپون، زیرساز و باکس دوزی
?کار برروی پارچه (گلدوزی، پیاده سازی اپلیکه، سنگ دوزی، پیاده سازی تور، چین دهی، دراپه)

 

مدرس این دوره خانم لیلا اوزدمیر (Leyla Şama Özdemir ) و دستیار ایشان خانم مبرا نسرین باش اوغلو هستند که سابقه فعالیت در برندهای معتبر VAKKO و BEYMEN را دارند .

خانم لیلا اوزدمیر فارغ التحصیل رشته پوشاک و دوخت از دانشگاه قازی استانبول ، در اتحادیه صادرکنندگان پوشاک استانبول وظیفه برنامه ریزی و آموزش به مدرسین و مربیان دوخت را بر عهده داشتند. در تهیه برنامه های آموزشی مدارس فنی حرفه ای ترکیه نقش اصلی را ایفا نموده و از ابتدای تاسیس آکادمی مد استانبول بعنوان مربی و مدیر دوره های دوخت ، طراحی قالب و الگوسازی فعالیت می کنند .

 

خانم مبرا نسرین باش اوغلو ، مربی دوره دوخت لباس عروس متولد ۱۹۶۳ می باشد که پس از تحصیلات مقدماتی ابتدا ۵ سال بعنوان دستیار برش، دوخت و پرو لباس عروس به فعالیت پرداخت. در سال ۱۹۹۶ به مدت ۵ سال دیگر این شغل را در Çağ Gelinlik ادامه داد.
در ادامه به مدت ۱۲ سال در واکو گلینلیک Vakko Gelinlik که با پرستیژترین و برند شماره یک صنف لباس عروس در ترکیه میباشد بعنوان مربی مانکن ها ، سرپرست کارگاه ، مسئول پرو و سرپرست تولید فعالیت نمود. پس از گذران ۱۲ سال در واکو این بار بازهم بعنوان مربی مدلها و سرپرست کارگاه به مدت یکسال در بیمن BEYMEN که آن هم از معروفترین برندهای ترکیه میباشد به فعالیت پرداخت.
در سال ۲۰۱۵ بعنوان مربی مدلها و سرپرست کارگاه در Rose Gelinlik رز گلینلیک مشغول به کار شد و در حال حاضر در این موسسه مشغول بکار میباشد. وی تمامی مراحل مربوط به تولید لباس عروس را از نزدیک تحت نظارت دقیق گرفته و کنترل مینماید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.