همایش ستارگان خیاطی

همایش ستارگان خیاطی

نخستین همایش ستارگان خیاطی در تهران برگزار شد

موسسه مد و لباس دراپ با هدف به روزآوری اطلاعات و دانش هنرجویان و اساتید دوخت کشور ، نخستین برنامه دورهمی خود را تحت عنوان ” همایش ستارگان خیاطی ” با مجوز  بنیاد ملی و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۲۹ تیرماه جاری در مجموعه باغ زیبای تهران برگزار نمود .

staregan

در این برنامه جذاب که نزدیک به ۱۲۰ تن از صاحبان مزون ها و اساتید دوخت از شهرهای تهران ، کرج ، قزوین ، قم ، بابل ، اصفهان ، آذربایجان و . . . . حضور داشتند ابتدا مهندس مهدی یکتا مدیر موسسه دراپ ضمن خوشامدگویی به حضار ؛ هدف از همایش را ارائه جدیدترین دستاوردهای دوخت حرفه ای و همچنین تبادل اطلاعات شرکت کنندگان اعلام نمود .

در بخش اصلی برنامه استاد نیکو باغبانی طی مدت یکساعت و نیم به آموزش یکی از مدل های پرطرفدار لباس عروس ۲۰۱۸ پرداختند که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت . این بخش بصورت زنده از پیج اینستاگرام دراپ پخش می شد .

staregan

در بخش دوم برنامه نیز که آموزش یکی از مدل های سخت دراپینگ لباس شب و عروس بود استاد باغبانی به سوالات علاقمندان پاسخ دادند .

setaregan

استقبال علاقمندان به دنیای حرفه ای دوخت از دوره های آموزشی خاص موسسه دراپ و همچنین پیش فروش پکیج الگوهای خیاطی از نکات برجسته این مراسم بودند .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.