ترندهای پاییز ۲۰۱۸

ترندهای پاییز ۲۰۱۸

در حالیکه در آخرین روزهای تابستان هستیم ، به بررسی ترندهای پاییز ۲۰۱۸ می پردازیم . اطلاع داشتن از ترندهای هر فصل برای طراحان مد ، استایلیست ها ، بلاگرها و کلیه فعالان حوزه صنعت مد ضروری است . البته گفتنی است که اغلب ترندها از فشن شوهایی که طراحان مد برگزار می کنند ظهور می کنند و در واقع خود آنها منبع اصلی ترندها هستند . با هم نگاهی داریم با ترندهایی که در فشن شوهای پاییز دیده شده است.

۱٫ کت ها و پالتوهای استایل خیابانی :

کت های پاییزه امسال را در طرح های پوست حیوانات ، نقش ها و رنگ های بسیار شلوغ و همچنین از جنس خز و کت های پفی زیاد شاهد خواهیم بود . تنها چیزی که لازم دارید یک جفت بوت بلند هست که استایل شما را تکمیل کند . این عکس از چپ به راست مربوط به برند شنل ، لویی ویتون و ژیوانشی هست .

Autumn 2018

۲٫پارچه های چهارخانه کلاسیک

پارچه های کلاسیک چهارخانه که بیشتر در کت و شلوارها و استایل های مردانه استفاده می شود امسال به صورت اور کت از ترندهاست . این پارچه ها معمولا در کت های راسته و اورسایز استفاده می شوند . فراموش نکنید که کت های اورسایز امسال هنوز یکی از محبوب ترین ترندهاست.

Autumn 2018

۳٫دامن های گرد دراپه شده

چندین سال پیش هم این دامن ها مد بود . از پایین به شکل گرد بریده شده و دراپه شده و البته جذب است و باعث می شود انحنای اندام رابه خوبی نشان دهد .

Autumn 2018

۴٫ طرح ها و پترنهای اصیل

پارچه هایی که توسط دست بافته شده اند یا طرح و نقش های اصیل آمریکایی به خصوص طرح های سرخ پوستی دارند یا در گلیم و فرش ها بیشتر شاهد هستیم . به طور کلی می توان گفت امسال هر قدر طرح ها و نقش های پارچه ها بیشتر شلوغ باشد در هر سبکی ، ترندی تر است .

Autumn 2018

۵٫ طرح های گل دار و گیاهان

طرحهای گل دار در انواع ریز و درشت کهاز فصل گذشته جزو ترندها بود در پاییز و زمستان نیز ادامه دارد . خیلی ها این طرح را مخصوص به تابستان و بهار می دانند اما در این عکس ها ایده های پاییزه را می بینید.

Autumn 2018

۶٫ استایل دهه ۸۰ میلادی

سرآستین ها و شانه های بزرگ و پهن به همراه پارچه ی چرم براق نیز از ترندهاییست که در پاییز شاهد ان خواهیم بود . خانم ها می توانند با یک شلوار جین تنگ ، این استایل را به استایل مدرن تبدیل کنند .

Autumn 2018

۷٫ استایل های مدرن و عجیب غریب

همان طور که در فصل گذشته هم شاهد بودیم استفاده از پلاستیک هایی که درونشان مشخص بود از ترندها بود که در پاییز و زمستان هم ادامه دارند . به خصوص در شکل و ظاهری مدرن و عجیب غریب که به ان ها بیشتر استایل آینده را نسبت می دهند . استایلی مربوط به فضا با استفاده از رنگ نقره ای .

Autumn 2018


۸٫ لباس های سر تا پا سفید

استایل شیک و ساده سفید با دوختی تمیز و ساده از ترندهای پاییز ۲۰۱۸ است .دامن ها و پیراهن های بلند سفید که کمتر استفاده می شوند امسال جزو ترندها هستند .این استایل مخصوص افرادی است که به استایل مینیمال علاقه دارند . به عنوان اکسسوری از دستمال های دور گردنی نیز می توانید استفاده کنید . و کفش ها و کیف هاتون رو در رنگ های دیگه انتخاب کنید .


Autumn 2018

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.