درباره ما

درباره دراپ

سالهای سال است که دوخت و دوز بن‌مایه جدا‌نشدنی خانه‌های ایرانی است. نسل‌های گذشته‌ی ما از توانایی‌ها و امکانات خود بهره کافی بردند اما از یک جایی به بعد، مهارت آنها پاسخگوی نیاز روز نبود.

دنیای مد و فشن روز‌به‌روز پیشرفت می‌کند؛ هر دوزنده برای داشتن مهارت بیشتر نیاز به آموزش بهتر دارد. اما کجا این امکان فراهم می شود؟!

پیدا کردن آموزشگاهی که فوت و فن خیاطی روز دنیا را در عرض بهترین زمان و صرف کمترین انرژی مهیا کند، کار سختی بوده است. علاوه بر آن پیدا کردن اساتید کاردان و متخصص مانند یافتن سوزن در انبار کاه است.

«موسسه دراپ» با این رویکرد تاسیس شد که نسل‌های جدید در این گستره، بدون نگرانی، به خبرگی در حیطه‌ی دوخت برسند. کشورهای مدرن اطراف ما مانند ترکیه به آن درجه از آگاهی رسیده‌اند که از پتانسیل خود در جهت پیشرفت روز افزون، نهایت استفاده را ببرند. پس برای جایی مانند ایران با قدمت و تجربه طولانی در حوزه‌ی دوخت و دوز و ایده‌پردازی در طراحی لباس، محقق کردن این امر کار دشواری نمی‌تواند باشد.

«موسسه دراپ» ابتدا با در نظر گرفتن نیازهای روز در حوزه مد و فشن، سپس با گزینش اساتید مورد اطمینان و چیره‌دست قدم در این راه شور‌انگیز گذاشته است. قطعا دوزندگان نسل امروز کسانی خواهند بود که در کنار توانمندی‌های خود، دانش و درایت نیز خواهند داشت.
این رویای دراپ است؛ علم در حیطه‌ی مد و فشن همراه با دانش و فراست در حد اعلا و حمایت از هنرجوهای خوش ذوق برای رسیدن به عرصه‌ی شکوفایی.

 

حوزه فعالیت دراپ

ماموریت دراپ ؛ بالابردن سطح دانش مخاطبان و حمایت از استعدادهای خلاق دنیای مد و فشن !

دوخت حرفه ای

مدوفشن

کسب و کار مد

تیم دراپ

رویای حرفه ای فقط با تیم حرفه ای ساخته می شود !

مهدی یکتا

مهدی یکتا

مدیر اجرایی

نیکو باغبانی

نیکو باغبانی

مدیر دوره های دوخت

فاطمه یگانه

فاطمه یگانه

کارشناس فروش

رضا براتی

رضا براتی

مشاور بازاریابی دیجیتال