فشن بلاگر

این روزها وقتی چرخی در فضای مجازی می زنید ، تعداد زیادی فشن بلاگر در زمینه های مختلف می بینید که قبلا هم درباره آنها برای شما نوشته ایم .

 

 

شاید گاهی شما هم به این فکر افتاده باشید که یک بلاگر شوید و کسب درآمد از فضای مجازی داشته باشید . در این مقاله سعی کردیم نکات مختلفی برای یک بلاگر موفق شدن را برای شما بیاوریم :

 

 

۱٫ با خودتان صادق باشید

درباره چیزهایی که به آنها اهمیت می دهید بنویسید . نگران نباشید که دیگران چه می گویند . اگر ترندی را می پوشید و به آن علاقه دارید از قضاوت دیگران نگران نباشید . به خاطر دیگران کاری را که دوست ندارید را انجام ندهید . به قضاوت های آنها بیشتر به چشم سرگرمی نگاه کنید .

 

 

 

۲٫سبک خودتان را داشته باشید .

امروزه در دنیای مجازی ، افراد به سرعت تشخیص می دهند که شما چقدر صادق هستید . سعی کنید از کسی تقلید یا به اصطلاح کپی نکنید . مطالبی که در بلاگتان انتشار می دهید باید در مورد شما صادق باشد تا یک فشن بلاگر محبوب شوید .
سعی نکنید مثل کسی باشید و سعی کنید با خلاقیت خودتان سبک مخصوص خود را داشته باشید .

 

 

fashion blogger

۳٫ دست از کار برندارید .

شاید بدترین چیز برای یک بلاگر این باشد که بین پست هایش وقفه ی زیاد و طولانی مدت باشد . هیچ وقت دست از کار نکشید و حداقل روزی یک پست بگذارید تا شما را به مخاطب یادآوری کند . فاصله ی زیاد بین پست ها مخاطب را از شما دلسرد می کند . زمان پست گذاری نیز اهمیت ویژه ای دارد . مخاطبین معمولا آخر شب وقتی بیشتری برای بررسی دارند .

 

 

 

 

۴٫ شخصی اش کنید

شاید جالب باشد که بدانید بسیاری از بلاگرهایی که درباره زندگی شخصی شان ، روابطشان ، خانواده شان و فعالیتهای روزانه شان به مخاطبین اطلاعات می دهند ، محبوبیت و طرفداران بیشتری دارند . شما هم از این ترفند به طور هوشمندانه استفاده کنید. البته موارد جالب و قابل انتشار که برای مخاطب جذاب باشد و زننده نباشد .

 

 

fashion blogger

۵٫فشن را با سرگرمی همراه کنید

فشن بلاگرها از روش های مختلفی استفاده می کنند که فشن را با سرگرمی و تفریح و موارد هیجان انگیز همراه کنند .  آنها راه های مختلفی را امتحان می کنند تا برای مخاطب جذاب باشند . به طور مثال ساخت ویدیوهای جالب ، یا چالش های مختلف مثل ۱۰ استایل با ۴ آیتم لباس . شما هم راه های مختلف را امتحان کنید تا جذابیت خود را برای مخاطب داشته باشید .

 

 

 

۶٫بر روی استایل شخصی خود تمرکز کنید

امضای شخصی استایل خودتان را داشته باشید . بهترین کار این است که یک مود برد Mood Board  از استایل های خود بسازید و آیتم مشترک بین همه ی آنها را پیدا کنید و بر روی آن تمرکز کنید . بهتر است که همیشه یک استایل مشخص داشته باشید که برای مخاطب کاملا متمایز باشید .

 

 

 

۷٫ با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

یکی از نکات بسیار مهم این است که برای کسانی که شما را دنبال می کنند وقت بگذارید و با آنها ارتباط برقرار کنید . باارزش ترین چیز برای شما دنبال کننده های شما هستند . پس با برقراری ارتباط با آنها می توانید آنها را به حضور و توجه خودتان دلگرم کنید . همچنین در این راه افرادی را که با شما هم مسیر هستند و علایق و سبکشان به شما نزدیک است را بشناسید و با آنها ارتباط برقراری کنید و همکاری داشته باشید .

fashion blogger

 

 

۸٫ تفکر اقتصادی داشته باشید .
اگر می خواهید از این راه کسب درآمد کنید باید اقتصادی فکر کنید . با برندها و طراحان در تعامل باشید و برای آنها تبلیغ کنید یا محتوایی انتشار دهید . در این راه بسیار هوشمندانه رفتار کنید . اگر برندی را نمی شناسید یا مورد تایید شما نیست یا از کیفیت آن آگاهی ندارید ، هرگز برایش تبلیغ نکنید . اگر لباس های طراح یا برندی به سبک شما نمی خورد لباس های او را صرفا برای کسب درآمد نپوشید . این باعث می شود که مخاطب شما سردرگم شود و اعتمادش به شما را از دست بدهد .

 

 

fashion blogger

 

 

۹٫ لذت ببرید

حوزه مد و فشن از جالب ترین و جذاب ترین حوزه هاست . شما قطعا عیچ گاه دچار خستگی و کسالت نمی شوید . تا می توانید از شغل خود لذت ببرید . موفق باشید