رازهایی درباره استایل فرانسوی

زنان فرانسوی یکی از شیک ترین وخوش استایل ترین زنان دنیا هستند که نمادهای پوشش آنها در طی سال ها مورد توجه بسیاری از مردم سراسر دنیا بوده است . دنیای مد فرانسوی را پر از رمز و راز و شگفتی می دانند و در عین حال قابل استفاده برای همه ی مردم هستند . در عین سادگی و شیک بودن محبوب همگان هستند . در این مقاله قصد داریم به برخی از ویژگی های این استایل بپردازیم :

  1. همانند مادرتان لباس بپوشید یکی از مواردی که از ویژگی های استایل فرانسوی است ، پوشیدن لباس یک شکل همانند مادرتان است . لباس های کلاسیک در دنیای مد فرانسوی هیچ گاه قدیمی نمی شوند و می توانید استایل مشابه دهه ۶۰ میلادی با مادرتان داشته باشید .

french style

  1. نشان دادن پاهااز ویژگی های حذف نشدنی از استایل فرانسوی نشان دادن پاها در لباس هاست . پیراهن های چاک دار از پشت و جلو . دامن های چاک دار و شلوارهای کوتاه . هر آنچه به شما کمک کند که پاهایتان را بیشتر نشان دهید در عین حال جذاب به نظر برسید .

french style

۳٫فقط کفش هایی را بپوشید که بتوانید با آنها راه بروید

هیچ چیز به اندازه ی اینکه یک کفش پاشنه بلند بپوشید اما نتوانید با آنها راه بروید جذابیت شما را از بین نمی برد . بهتر است پاشنه ی کفش شما کوتاه باشد اما نتوانید با آن راه بروید . به همین دلیل بسیاری از طراحان همچون Karl Lagerfeld  هیچ گاه کفش هایی بسیار پاشنه بلند را طراحی نکرده اند تا خانم ها بتوانند با کفش هایشان راحت تر راه بروند .

french style

۴٫کت ها را فراموش نکنید

یکی از اصلی ترین آیتم های کمد یک خانم فرانسوی کت هستند . هیچ چیز به اندازه ی یک کت شما را شیک نشان نمی دهد . کت ها از لباس هایی هستند که می توانید به خوبی آنها را با لباس های مختلف ست کنید و در استایل های مختلف از آنها استفاده کنید . همچنین در مواقعی که گاهی هوا گرم و گاهی سرد است نیز بسیار کاربردی هستند .

french style

  1. از روش های مختلف برای نشان دادن کمرتان استفاده کنیدخانم های فرانسوی همیشه از کمربند یا بند یا هر وسیله دیگری که باعث می شود انحنای بدنشان را نشان دهد استفاده می کنند حتی زمانی که لباس های بسیار گشاد به تن دارند . استفاده از یک کمربند شما را بسیار شیک تر نشان می دهد .

french style

۶٫اگر از اکسسوری استفاده می کنید ، سایر اجزای استایلتان و لباس هایتان ساده باشد

اگر می خواهید از یک کفش و کیف و کمربند استفاده کنید که در چشم هست لباس هایی ساده و در رنگ خنثی ( ترجیحا مشکی ) به تن کنید .

french style

  1. همیشه لباس بیرونتان را بسیار زیبا و ارزشمند انتخاب کنیدبانوان فرانسوی حتی اگر یک تی شرت ساده یا شلوار جین ساده به تن کنند ، حتما لباس رویی خود را بسیار ارزشمند و شیک انتخاب می کنند . آنها هیچ وقت از اینکه پول زیادی را برای لباس بیرونشان خرج کنند نگرانی ندارند .french style