چطور شلوار جین مامی استایل بپوشیم و ست کنیم ؟

اگر از طرفداران دنیای مد باشید قطعا می دانید که یکی از آیتم های ترند در سال گذشته و امسال شلوار جین مامی استایل هستند . این شلوارها که در واقع شلوارهای فاق بلندی هستند که راسته هستند و در اواخر دهه هشتاد میلادی و اوایل دهه نود میلادی جزو ترندهای بسیار محبوب بودند .

شلوار جین مامی استایل توسط زنان بین ۳۰ تا ۴۰ سال پوشیده می شدند و به مرور بین دختران جوان و تین ایجرها نیز محبوب شدند . امسال نیز از ترندهای محبوب و البته پرکاربرد این شلوارها هستند که در ادامه ست کردن و استایل این شلوارها را به شما خواهیم گفت .

۱٫ خط کمر خود را نشان دهید .

یکی از رایج ترین و محبوب ترین استایل هایی که با شلوارهای مام جین ست می شود ، گذاشتن بلوزها در شلوار است . با این روش خط کمر شلوارتان مشخص می شود و خوش استایل تر به نظر می رسید .

mummy style jeans

۲٫بالاتنه را کوتاه انتخاب کنید

یکی از روش هایی که می توانید شلوار جین مام استایل خود را بیشتر نشان دهید و در استایلتان بهتر به چشم بیاید ، این است که آن را با یک کت کوتاه بپوشید . پوشیدن یک کفش پاشنه بلند به طور کل استایل شما را تغییر می دهد و ترندی خواهید بود .

mummy style jeans

۳٫جین تیره رنگ بپوشید .

اگر می خواهید استایل رسمی تر و شیک تری داشته باشید ، شلوار جین مام استایل خود را به رنگ تیره انتخاب کنید .

mummy style jeans

۴٫بالاتنه را جین انتخاب کنید .

راه دیگر برای ست کردن شلوارهای جین مام استایل پوشیدن بالاتنه از جنس جین است . بهتر است برای اینکه خیلی یکنواخت به نظر نیایید ، از دکمه های رنگی یا اکسسوارهای مختلف استفاده کنید  .

۵٫تعادل ایجاد کنید .

شلوارهای جین مناسب استایل های کژوال هستند . استفاده از یک پالتو یا کت با طرح پوست حیوانات استایل شما را شیک تر و رسمی تر می کند و تعادلی برای چشم  بیننده ایجاد می کند .

mummy style jeans

  1. لبه شلوار را به نازکی تا بزنید. اگر می خواهید استایلتان را کمی خاص تر کنید به نازکی لبه شلوارتان را تا بزنید و تغییر را مشاهده کنید . همچنین از دیگر مدل های محبوب لبه های شلوار کات شده هستند که انگار با قیچی بریده شده اند .

mummy style jeans

۷٫کمربندها را فراموش نکنید

شلوارهای جین مام استایل به دلیل داشتن فاق بلند بهترین گزینه برای استفاده کمربندها هستند که هر قدر بزرگ تر و خاص تر باشند شلوار شما بیشتر به چشم می آید .

mummy style jeans